Olen nähnyt muutamaan otteeseen kuuman kaksikon Heinolan baareissa. Olen kuullut että nimet olisivat olleet ehkä Hepi ja Miia?? Tietääkö kukaan kyseisiä hottiksia? Olen monesti halunnut mennä juttusille mutta ei ole rohkeutta riittänyt..
Minkälaisia tyttöjä ovat? Meno on ainakin näyttänyt siltä että tytöt tykkäävät pitää hauskaa. ;)
kaksikko
14
5690
Vastaukset
- tytöt
Ainakin jos kyseesä olivat Hepi ja Miia, hyvin todennäköistä, niin tosta hottiksesta voi olla montaa mieltä. Esimerkiksi itse olen eri mieltä. Kyllähän ne bilettää tykkää. Et sä kai paljon muuta sitetn kysynytkään, siinä oli mun vastaukset. Niin ja joo, tunnen.
- kirkonkylästä
kävitkö marjiksessa tänään? Vähänkös on mahtava paikka ja mukavat naiset siel töissä!
- kalle
ton on pakko olla vitsi. kukaan tuskin on tosissaan ole kiinnostunut niistä.
- poika
mikäs niissä on vikana??
musta ne vaikuttaa tosi iloisilta ja oikein mukavilta ihmisiltä..
kumpi niistä on kumpi??
sil toisel on ainaki hyvät tissit!!
miten niin tauteja?? mistä tiiätte?? onko varma?
mä kyllä luulin että niistä pidettäis täälä..
vai oonkohan mä sekottanut ne sitte.onko niillä jotain kavereita? johon olisin voinu sekoittaa??- Utelias
Kerro ihmeessä näistä tyttösistä enemmän!! Minkä näköisiä, minkä väriset hiukset? Pitkät, lyhyet? Missä olet heihin törmännyt?
- Miiast&Hepistä
Utelias kirjoitti:
Kerro ihmeessä näistä tyttösistä enemmän!! Minkä näköisiä, minkä väriset hiukset? Pitkät, lyhyet? Missä olet heihin törmännyt?
Sillon kun näät 2 elefantin tulevan niin huomaat ihan varmasti että siinä ne ovat!Tai ainakin sinne päin..Toinen vaan isompi.Toinen on reilu 100kiloo varmaan ja toinen siinä paikkeilla..On tytöille maistunut ruoka =)Baarissahan ne aina on..Mitä olen kuullut.
- HeinolaBoy
Minulla on tapana kerätä sukupuolitautini miespuolisilta gayparoneilta.
Ei ole mitään yököttävämpää, kuin pylsiä naista.- Tuntee tyypin
kun feikkailet ja sekoilet siellä Savonlinna-palstalla.
Olet ällöttävä! - Tunnen sinut
Tuntee tyypin kirjoitti:
kun feikkailet ja sekoilet siellä Savonlinna-palstalla.
Olet ällöttävä!Kun aina tuo heinolan gaypoju tulee tänne itkemään syytät savonmiestä tai jotain muuta savolaista.
Hanki elämä torspo. - Häirikölle
Tunnen sinut kirjoitti:
Kun aina tuo heinolan gaypoju tulee tänne itkemään syytät savonmiestä tai jotain muuta savolaista.
Hanki elämä torspo.että sinä ja sukusi ovat Savon tyhmimmät ihmiset.
- muha
hahahahahaaa!!!!!!!! ei voi ku nauraa sulle!
- uo
up
- ravilähtö
Tyhmyys näyttää tiivistyneen täälläkin. Lukekaa uutisia enemmän, niin tiedätte Heinolan tapahtumista paremmin.
- Rooman seriffi
Onkohan toi isäs suihinottaja se hiekkapuhalletunnäköi tapaus?
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1016259
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h814839Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1003101Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p302932Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262165Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191546Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3371111Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?921110Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311036- 48804