Tytöille synttärilahjasta!

Tytöt mitä pitäisittekö sellasesta synttärilahjasta, jos poikaystävä tekisi itse sellaisen musiikki cd:n missä olisi sun lempibiisejä ja sitten siihen vielä lisäksi joku ruusu tai kynttilä? Ja lahja toimitettaisiin tietenki henkilökohtaisesti synttärisankarille.
8399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Olisin tosi otettu...varmasti tyttöystäväsi tykkää lahjastasi!!!! Go for it.....=)

Äänestä

Mä ainakin tykkäisin...
Tosi suloista!! Oikeesti..
Miten joku keksii..siis upeeta..*hymy*

Äänestä
  • Toi on söpöä! :) Ihana! Haluutko olla mun mies? *heh* No joo ehkä mulle riittää yks!

    Äänestä

no mä ainaki ilahtusin tosta lahjasta...musta ruusu sen kaa ois kiva tai joku pieni nalle..!=)

Äänestä

...lahjaksi cd:n hänen omaa musiikkiaan (joka muuten on oikeasi hyvää, eikä vain siksi että hän on kultani). Kappaleen n:ro 9 oli tehty silloin kun olin viikon matkoilla ja se oli omistettu mulle. Nimi oli Dreams And Fantasies =)

Olin kyllä aika otettu. Kyltiäisinä tuli todella suloinen pehmogorilla, mutta se ei oltu tehty niin sydämellä ja jäi ehdottomasti sen cd:n varjoon.

Joten sinulla on AIVAN MAHTAVA IDEA. Heitä sinne vielä muutama hidas, romanttinen biisi ja pyydä rakastasi tanssiin =)

Äänestä

Nii, musta se on aivan ihana ajatus...
Tollanen omaperäisyys on just hyvä ominaisuus...
=)

Äänestä
  • Toi on aivan ihana toi sun lahja... Se on niin romanttista =) Tähän mennes kaikki tuntemani jätkät on ollu ihan surkeita keksimään lahjoja... Ihana nähdä et jonkun mielessä liikuu ihanii ja romanttisii ideoita =)
    Mä tekisin mitä vaan et mut kulta antais noin sulosii lahjoja.....

    Äänestä

Tykkäisin todella paljon, jos levyllä olisi varsinkin jotain hempeitä rakkauslauluja, hitaita sellaisia ja saisi ne sitten jakaa oman kullan kanssa. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BeatEmUp kirjoitti:

Tytöt mitä pitäisittekö sellasesta synttärilahjasta, jos poikaystävä tekisi itse sellaisen musiikki cd:n missä olisi sun lempibiisejä ja sitten siihen vielä lisäksi joku ruusu tai kynttilä? Ja lahja toimitettaisiin tietenki henkilökohtaisesti synttärisankarille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu