bleidit

suositteletteko bleidejä? perustelut mukaan. oon ite niistä kiinnostunu, tiiättekö vuokrataanko niitä JKL:ssä Laajavuoressa?
52725
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Noo onhan ne ihan siistit kaikkeen pieneen kikkailuun, mutta jos haluat bokseista hyppiä nii suosittelen twinejä. Hyviä merkkejä esimerkiksi salomon, head, K2, Atomic... Mutta kyllä oikeat twinit/laskettelusukset bleidit voittaa.. Mun mielestä.. ;)

Äänestä

Minkä merkkiset bleidit sopisivat aloittelijalle?! Ja mistä ne voisi ostaa? Kiitos jo etukäteen

Äänestä
  • Käytettynä huutonetistä voit sellaset löytää.

    Äänestä

  • Aattelin kysyä että voiko tavallisista bbleideillä hyppiä bokseista ja reilata ajattelin vain kysyä kun en sitten ole yhtään varma kun en tiedä kannattaako ostaa bleidejä.. -_-

    Äänestä

Aijon itsekkin hommata bleidit mutta en löydä mitään suomalaista sivistoa missä niitä myytäisiin???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


interested kirjoitti:

suositteletteko bleidejä? perustelut mukaan. oon ite niistä kiinnostunu, tiiättekö vuokrataanko niitä JKL:ssä Laajavuoressa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu