Koodi

Onko sellaista koodia, jolla saa yli 8 henk. perheeseen? Miten se toimii?
Tuleeko sinne joku nuoli, jolla selataan perheenjäseniä? :O

xDDD
3283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Semmoinen koodi on olemassa mutta en itse ole koskaan käyttänyt ,sillä jo viisi simiä tekee mulle hermoromahduksen.
kai se on se boolprop testingcheatsenabled true ja sieltä joku juttu.Emmie tiiä kunnolla.

Äänestä

en siis tiiä,mutta konees täytyy olla hyvät tehot et se pyörittää yli 8 simin perhettä!viidessäki se menee jo mulla vähä hitaasti jne..:/

Äänestä
  • otsikko

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sesilija kirjoitti:

Onko sellaista koodia, jolla saa yli 8 henk. perheeseen? Miten se toimii?
Tuleeko sinne joku nuoli, jolla selataan perheenjäseniä? :O

xDDD

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu