Toivottavasti luet tämän viestin.Minusta sinä olit vallan ihana kilpailija.Vaikka itse toivonkin Pertun voittavan.Älä sinä rehellinen ihanainen nainen välitän mitä ihmiset sinusta ilkeyksiä kirjoittaa.Kateellisia ovat.Ja kyllä heiltäkin puutteita on.Tulet kyllä pärjäämään elämässä.Oikein hyvää jatkoa.Paljon kivoja hetkiä.Toivottavasti löydät pian ihanan kullan itsellesi.
Huomio
Terhi
3208
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kaikkea hyvää sinulle. Olit hyvä tyyppi ja hyvä kilpailija. Maailma nyt vain pyörii niin, että hyvät tyypit yritetään potkia jalkoihin, mutta älä missään nimessä anna periksi! Sinä olet hieno ihminen, jolla on sydän paikallaan! Olisit minusta ansainnut voittaa.
rakkautta ja onnellisia hetkiä elämääsi! Olet selkeä menestyjä!
Mutta viimeiset viikot on ollu niin törkeetä parjaamista että kysymys kuuluu missä olivat nämä hyveen kuorolaulajat silloin?????