bi-miestä

löytyisikö bi-miehestä kaveria ajatustenvaihtoon ?
olen n. kolmekymppinen bi-nainen.
131419
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Olisin enemmän kuin valmis vaihtamaan ajatuksiani, jotta pääsisin varmuuteen mikä oikein olen miehiäni.
[email protected]

Äänestä

hello!!
löytyy bi mies jos vaan kiinnostaa olen 26wee ja länsi-rannikolta..

Äänestä

Oon 28-vuotias mies Helsingistä.
Viime aikoina olen huomannut olevani bi, tai ainakin vahvasti bi-henkinen.
Kokemuksia miehistä ei ole mutta ajatus kiehtoo, päivä päivältä enemmän...
Olisi mukava jutella sun kanssa, jos haluat niin kirjoittele.
Osoite on [email protected]

Äänestä

moi!
Olen mehiläishoitaja ja kiinnostunut keskustelemaan kanssasi! Olen 41-v.mies ja aika kokematon suhteiden määrän suhteen!

Äänestä
  • kirjoittele, olen valmis kertomaan kaikkea mitä mieleen tulee, olen avoin, fiksu, ja ok, hoikka bi . 35 vee

    Äänestä

  • bi-mies kirjoitti:

    kirjoittele, olen valmis kertomaan kaikkea mitä mieleen tulee, olen avoin, fiksu, ja ok, hoikka bi . 35 vee

    ... kunhan ilmoitat sähköpostiosoitteesi ?!

    Äänestä

  • kyllä kirjoitti:

    ... kunhan ilmoitat sähköpostiosoitteesi ?!

    [email protected]

    Äänestä

Hei!

Täällä vastailee siisti ja asiallinen "varattu"
bi- kinnostunut mies pk- seudulta.

Minustakin olisi kiinnostavaa vaihtaa mielipiteitä, kokemuksia? bi- naisen kanssa.

Itse olen vasta tekemis-asteella, mutta mielenkiinto on kova. Omiin fantasioihini kuuluu, että sängyssä olisi useampi ja kaikki voisivat hyväillä toisiin...mnaiset keskenään ja miehet ja sitten kaikki yhdessä vau..

Mailaile

Terveisin

Mika

Äänestä

Kyl voidaan jutella mut ei mulla hirveet kokemukset oo!

Äänestä

Jotain jo kokenutkin nuorukainen innostuneena kirjoittamaan. [email protected]

Äänestä

olen 35 vuotias bi-mies oulusta, ja tahtoisin vaihtaa ajatuksia kanssasi, kaikenlaisesta seksiin liittyvästä. mailaile [email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bi-naiselle kirjoitti:

löytyisikö bi-miehestä kaveria ajatustenvaihtoon ?
olen n. kolmekymppinen bi-nainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu