harrastelu renu

Renu 5 ? Saako siihen osia ja peltiä helposti? Mikä muu rellu voisi olla hitsaustaitoiselle kelpo projekti, eli osien saanti pitäisi olla taattua.
4306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vanhakoppanen vitonen on hyvä harrastepeli osia löytyy helposti ja halvalla!

Äänestä
  • no turbohan siihen tartee laittaa.Onko Suomeen tuotu turbo vitosia ja entäpä turbo vitosen koneen palikat, saaako niitä.

    Äänestä

  • Tmex kirjoitti:

    no turbohan siihen tartee laittaa.Onko Suomeen tuotu turbo vitosia ja entäpä turbo vitosen koneen palikat, saaako niitä.

    vanhakorisesta alpine turboja löytyy suomesta enemmän tai vähemmän alkuperäisiä.uudempia gt turboja myös.keskimoottori turboja taitaa olla tasan 1.

    Äänestä

  • timppa kirjoitti:

    vanhakorisesta alpine turboja löytyy suomesta enemmän tai vähemmän alkuperäisiä.uudempia gt turboja myös.keskimoottori turboja taitaa olla tasan 1.

    Sehän on hyvä.ei sen turbo tarvi olla välttämättä jos osan saanti on vaikeea.Turbo 5 :n tarjonta on ainakin nollissa. Jos turbo koneen saa niin kyllähän sen asentaa, lakikin sallii koska mallistossa on ollut turbo, hassu laki muten. Kyllä kai joku 1,4l kone piristettynä käy.Nyt alkaa poltella...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tmex kirjoitti:

Renu 5 ? Saako siihen osia ja peltiä helposti? Mikä muu rellu voisi olla hitsaustaitoiselle kelpo projekti, eli osien saanti pitäisi olla taattua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu