MIKSI AITTI AINA HALUU ESITELLÄ MUNIAAN?

KUMMA JUTTU TOIKIN. EI SE TAIDA IHAN OK. OLLA? MONTA MUUTAKIN JUTTUU EN TAJUU-IHAN DORKA.
6755
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

..miksi tosiaan, koska voi olla, että joskus siitä puhuttu traumaattiseen sävyyn.

Äänestä

Ei tuo Antin paljastelu aivan ennenkuulumatonta ole. Meillä oli kotopuolessa häiriintynyt naapurin aikamiespoika, ja se veteli muniansa esille aivan jatkuvasti.

Kukaan ei mahtanut asialle mitään, koska mies oli jo hullun kirjoissa. Ei sellaista siihen aikaan edes voinut hakata.

Voineeko nykyään, jos stadissa tulee tollanen vastaan?

Äänestä
  • Ukko aina himassa heiluu alasti ja näyttelee samaan tyyliin kalleintaan ja nauraa päälle. Siksi mä äänestänkin Perttua joka päivä että usko miehiin säilyisi. Sitä Tiinaa en voisi äänestää missään nimessä kun se on niin äärettömän totinen ja puhuu ku hidasjärkinen.

    Äänestä

  • Jeemu kirjoitti:

    Ukko aina himassa heiluu alasti ja näyttelee samaan tyyliin kalleintaan ja nauraa päälle. Siksi mä äänestänkin Perttua joka päivä että usko miehiin säilyisi. Sitä Tiinaa en voisi äänestää missään nimessä kun se on niin äärettömän totinen ja puhuu ku hidasjärkinen.

    > Ukko aina himassa heiluu alasti ja näyttelee samaan tyyliin kalleintaan ja nauraa päälle.

    Ilmoita se ukkosi ensi vuoden BB-kisaan. Subbari tarvitsee just tollassen toopen mulkunheiluttajan sinne, että sinkkumuijat viihtyy katsomossa.

    Äänestä

  • Jeemu kirjoitti:

    Ukko aina himassa heiluu alasti ja näyttelee samaan tyyliin kalleintaan ja nauraa päälle. Siksi mä äänestänkin Perttua joka päivä että usko miehiin säilyisi. Sitä Tiinaa en voisi äänestää missään nimessä kun se on niin äärettömän totinen ja puhuu ku hidasjärkinen.

    niin kotonahan kannattaa laittaa matoa koukkuun - eihän sitä koskaan tiedä koska vapa värähtää ja emäntä käy kiinni. Teeveessä vähän eri... no saattaa alamittaisia sinttejä näykkiä ja jäädä pyydykseenkin kotiutumisen jälkeen. Tosin sitten ollaankin lööpeissä Kissin Timpen tapaan. Tuskin kukaan täysjärkinen arvokalaa tuollaseen pyydykseen enään käy.. joku julkisuuden kipee missikala silti saattas :)

    Äänestä

kaapista: se on ekshibitionisti!
Satuinpa näkemään tämän joukkohalauksen Tiinan ja Terhin kanssa. Voi yök!
Ei muutenkaan inspaa koko BB ja ihan sama kuka sen voittaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sanonmää kirjoitti:

KUMMA JUTTU TOIKIN. EI SE TAIDA IHAN OK. OLLA? MONTA MUUTAKIN JUTTUU EN TAJUU-IHAN DORKA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu