Jörisrock 2002

Jos satuit olemaan Jöriksessä tänävuonna (To, pe, la tai kaikkina päivinä), mitä pidit?
Meinaatko tulla ensivuonnakin?

Olihan siellä...meininkiä :D
4291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

oltiin siellä pe ja la..muuten hyvä mutta itse alueella olis voinu olla enemmän porukkaa, tunnelma oli sen takia vähän huono..
mutta ehdottomasti tulemme ensikin vuonna..

Äänestä
  • Sisällä ei saanut naukkailla olutta=/ Siksi mekin oltiin suurin osa ajasta siellä ulkona.
    Lauantaina oli kyllä helmee Sonatan aikaan.

    Äänestä

Hä miks teillä näkyy 2002??!

Äänestä
  • Koska noi on kirjotettu 2002

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Peto kirjoitti:

Jos satuit olemaan Jöriksessä tänävuonna (To, pe, la tai kaikkina päivinä), mitä pidit?
Meinaatko tulla ensivuonnakin?

Olihan siellä...meininkiä :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu