Kun olen tässä nyt on kunnolla katsonut noiden kahden mulkun sekoilua bb talossa, niin tulen sittenkin äänestämään TIINAA,sillä en todellakaan halua että nuo kaksi idiottia voittavat!Ei,sitä en heille suo!
Hei kaikki muut tepan kannattajat,antakaa sittenkin äänenne TIINALLE jotta nuo kaksi mähöstä jotka kumpikin uskovat niin varmasti voittavansa,saadaan sittenkin tippumaan koko skabasta.
Hei kaikki muut tepan kannattajat,antakaa sittenkin äänenne TIINALLE jotta nuo kaksi mähöstä jotka kumpikin uskovat niin varmasti voittavansa,saadaan sittenkin tippumaan koko skabasta.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ensin niin vauhkosit Terhin puolesta, kukaan ei saanu vihjatakaan ettei Terhi voittaisi.
Nyt kun olet huomannut ettet olisi voinut olla pahemmin pielessä luuloinesi yrität paikata tilannetta. Voit uhrata rahasi mihin vaan, en tule koskaan äänestämään Tiinaa voittoon
ENKÄ TOIVO KENENKÄÄN TOISENKAAN TEKEVÄN NIIN,
EN TAHDO ETTÄ NÄIN EPÄLOJAALI NAINEN VOITTAISI KISAN. NAINEN, JOKA YRITTÄÄ SAADA TOISIA NAISIA TALOSTA POIS JOKA KÄÄNTEESSÄ JOUTAA ITSEKIN ULOS.
..en koskaan äänestäisi Tiinaa voittoon.
Oli kyllä niin katkera kun oli Timon kanssa äänestyksessä ja aneli katsojilta, että "äänestäkää se Timo hel***ttiin täältä".
Ei tuollaiselle kiukuttelijalle ääniä heru..
Aika moni on samaa mieltä siitä, että nuo kaksi kaveria ovat pilanneet "ylivoimaisen" voittonsa ihan vaan olemalla oma itsensä.
Ala-arvioineet käytöksellään katsojia ja tarjoamalla viihdettä, jota Pertun sanoin katsojat haluavat nähdä.
Tiina on ollut fiksuin. Lisäksi mm.laulutehtävässä ja maalaustehtävässä ollut aivan ylivoimainen. --Niissä kun ei ns. kummelihuumori auta.
Mikä tuota Anttia vaivaa? Nakuilullako hän luulee voittavansa? - Jos ei yläpäällä pärjää, täytyy kokeilla - jos sitten alapäällä..
koska terhi ei enää ole talossa, annan ääneni tiinalle.
suot. Tinttu tippuu seuraavana.