Antti on porukan kieroin kaveri,häikäilemätön manipuloija,muistatteko vielä Antin,Iinan ja Minnan "kimppaa" ja kuinka ne arvosteli ja halveksi kanssakilpailijoitaan ja puhui aina selän takana muista,että sellaista vain näin finaalin alla......Perttu pesee koko porukan omalla persoonallisuudellaan ja aitoudellaan.
TÄRKEÄ TIEDOTE ANTISTA!
-smile-
3
808
Vastaukset
- kimppakivaa..
kyllä siinä sais antin rahat kyytiä..toivottavasti perttu voittaa tai sitten tiina mutta ei antti missään tapauksessa muutenkaa..kathyn toive toteutukoon..PERTTU VOITTOON!!
- menee..
ja paras voittaa kisan.
------------------------
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101084
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82814Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264596Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede17585- 65531
- 93531
- 26502
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 43476
- 47437