Ihmettelen miksi tämä hra Sucks on saanut mesoa täällä näinkin paljon ? Jos joku muu kirjoittaja olisi parjannut yhtä paljon Tiinaa tai Anttia tai heidän kannattajiaan, olisi kirjoittaja lentänyt kuin leppäkeihäs kehästä.
Sucksilla on useita nimmarieta. Yhdellä hän kysyy ja toisella vastaa itselleen. Mielenkiintoista ?
Mielenkiintoinen on myös mr. Sucksin ja seriffi Cesarin välinen yhteys. On arveltu, että kyseessä olisi yksi ja sama persoona. Se selittäisi kyllä paljon asioita. Mutta ao. herrat eivät ole pystyneet antamaan mitään tyhjentävää vastausta ja/tai näyttöä hyvin usein esitettyyn kysymykseen.
Sucks kirjoittelee täällä niin paljon, että joutuu käyttämään varmaan kirjoitteluun paljon työaikaakin ? Saattaisi työnantajaakin kiinnostaa hra Sucksin kirjoittelu.
Sucks on vähetellyt Pertun ja hänen kannattajiensa älykkyyttä ja koulutusta. Onkos hra Sucks korkeammin koulutettu kuin Perttu tulevana it-insinöörinä (amk) ? Lisäksi Sucks arvioi it-taustaisella (?) koulutuksella toisten ihmisten henkisiä ja fyysisiä ominaisuuksia ruudulla näkemänsä perusteella. Aikamoinen taito sanoisin. Itse en lähtisi mosieen uhkayritykseen, vaikka omaankin em. taitoja sekä teoriassa että käytännössä.
Sucksin kirjoittelut ovat lähellä herjauksen ja kunnianloukkauksen piirteitä. Mitä sanoisit, jos Perttu ja hänen oppineetkin kannattajat nostavat Sinua vastaan kanteen julkisesta herjauksesta. Ei täälläkään voi kirjoitella mitä tahansa. Olisi luullut valvonnan ymmärtävän kirjoitustesi laadun ja puuttuvan puolestaan niihin.
Ei millään pahalla Sucks, mutta Vihti juhlii tänä iltana !
Sucksin kootut nimmarit ja kirjoittelut
Vihti rulez
0
162
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti40330820Martinan lapset JÄLLEEN valjastettu valkopesureiksi
Ei tuo nainen todellakaan täysillä käy. Vauvakin tajuaa että kysymykset ja vastaukset ovat Martinan itsensä tekemiä, lapset vastaa mitä on käsketty. J4764186Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?972725Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1331892Teille, Venäjällä pelottelijat
Oletatteko ja väitättekö te, että Venäjä pystyisi tuosta vain miehittämään Suomen?5901657- 861593
Kakista se ulos nainen vihdoin viimein
Että haluat, kummatkin halutaan. Otan sinut kuumaan syleilyyn sitten.751565Ujostuttaa eräs aikuinen mies...
Mitä se tämmönen on... tuo mies aiheuttaa minulle ylimääräsiä tykytyksiä... Rohkeampana pyytäsin häntä ulos mut jospa hän... Miten mun vaistot ilmoit591500Jos me käytäs nainen
Ulkona niin mitkä olisi ne kolme asiaa joita tahtoisit kysyä tai kertoa minulle?721245