Se eka kerta

Testosteronia varastossa

Millainen on se eka kerta? Onko pettymys vai toiveitten täyttymys?

3

2319

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 1.kerta

      Mulle se oli molempia. Seksi ei ollu huonoa, mutta jälkeenpäin oli tunne että tässäkö tää nyt sit oli ? Mutta toiveiden täyttymys se oli kuitenkin, ja jälkeenpäin olin onnellinen että olin sen tehnyt vaikka jännitti niin pirusti.

      Mutta sen jälkeiset seksikerrat ovat sitten olleet toinen toistaan parempia kun on oppinut nauttimaan turhaan jännittämättä. Tosin ei siintä ekasta kerrastakaan ole vielä mennyt kuin vuosi.

    • EetuBi

      Eipä se juuri ollut mistään kotosin nyt kun oon ajatellu sitä. Sillon se tuntu erilaiselta ja sen takia ehkä hieman jännältä. Mut nykyisten seksisuhteitten jälkeen oon tullu tulokseen et se ei oikein ollu mistään kotosin. Kaks nuorta kollia jotka ei oikein tiedä mitä tekee... Vaikka kumpikin halus.

    • Gaypoikanen-91

      Joo,eli se on semmonen aika hätäinen ainakin mulla ja mun `kaverilla` oli...Onhan se ihan kivaa kyllä...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      133
      1935
    2. Msisa on eronnut

      Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      28
      850
    3. Missä sinuun mies voisi

      näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
      Ikävä
      69
      845
    4. Venäläisiä keksintöjä?

      Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
      Maailman menoa
      259
      728
    5. Tiedän että on aika luovuttaa

      En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
      Ikävä
      64
      710
    6. Raviskalla tappo?

      Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
      Oulainen
      10
      677
    7. Katumuksesta

      Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
      Sinkut
      132
      671
    8. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

      Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
      Ikävä
      26
      644
    9. Sun mies on mun

      Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
      Ikävä
      77
      642
    10. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

      KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
      Maailman menoa
      200
      635
    Aihe