Näiden keskustelujen perusteella(ainakin muutaman päivän ajan)on saanut sen käsityksen että Antti on aika heikoilla.Siitä hehkutetaan vähiten ja jos siitä on juttua, niin negatiivista on.
Taitaa tänään olla tiukka kamppailu, Tiina vastaan Perttu!
Antti jo hävinnyt?
2
501
Vastaukset
- näin aattelin
joo, vähän siltä tuntuu, mutta toisaalta saa olla tarkkana näiden erilaisten keskustelupalstojen höpinöiden kanssa, helppo on puhua mutta vaatii miestä/naista tarttumaan kännykkään ja kantamaan kortensa SubTV:n/operaattorin kirstuun.
Tämä palsta on muuttunut taistelukentäksi jossa kaikki on sallittua... Ainakin joidenkin kirjoittajien mielestä... Sovitaan niin että mä tarjoon jos sun suosikki voittaa ja sä tarjoot jos Antti voittaa ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 935411
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai754726Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1374697Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3692124- 961778
- 991627
- 2571517
- 3561222
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.581054- 2001021