Mä fuck hajoon kohta, kaikki noi wanna-be em fanit
"ihQ jee vi*tu mä rakastan eminemii, sen paras biisi on mockinbird"
O-shit!
kuunnelkaa wanna-bet vaikka "fack" biisii ni kuulette toista Eminemii..
Ärsyttääääää!!!!
7
865
Vastaukset
- Nimetön
niinpä..oon samaa mieltä!
- ~night_shadow~
nii eihän ne oo oikeita fanei jos pitää vaan mockingbird biisist.. mut ehk se on niitten milest emin paras biisi!! ehkei ne tykkää rääväsuu emistä, mut mä lovetan kumpaaki puolta!!
- se huono oo
eihän mockinbird huono oo mut jos ei kuuntele muuta ku sitä ni sitten kyllä..en kiellä, mutta ottaa pattiin vaan.
- slim sahdy
no huh huh...kyl muaki rupee rassaan ku kaikki "pissikset" alkaa jotai sanoo "mä oon eminemin todellinen fani!paras biisi on mockingbird"
mä ite tykkään niistä kaikista! kaikilla biiseilä on oma sanoma ja hyvä sellanen!
slim shady,eminem,marshall mathers!
siin on kolme jotain niin erillaista että..mut ne kaikki ns.eri persoonat on todella todella hyviä!!
- Ei-jaksa
Jep, totta on. Erittäin ärsyttävää kun jokkut on silleen: "Eminem on nii hot, ihQ!!!!11! " Ei helvetti sentään... Kannattas kuunnella pikkasen vanhempaa tuotantoo aluksi että pystyisi samaistumaan eminemiin.. eikä näitä uusimpia ainoastaan.. Emillä on enemmän ja vähemmän räväkämpiä biisejä, riippuu aiheesta. Kun kumpaakin on kuunnellut, ja tutustunut emin historiaan ja tajuaa, mitä em haluaa lyriikoillainsa viestiä, niin sitä voi kutsua jo faniksi (Jos TODELLA pitää eminemistä.)
Ei eminemistä voi olla pitämättä!!! - bling_gangsta
siis mä en tajuu just tollasii vitu wanna be fanei.. ja tajuun tosi hyvi jos menee hermot tollasee "voi ihGu daah se em on nii hot" juttujen kaa... just kaikki teini pissis horot esittää hoppareit vaik muute kuuntelee jtn. tiktakkii... ite oon uskollinen em fani... mul on melkein kaikki emin levyt... paitsi uusin... ostan senki täs lähi aikoina... jost todella on fani ni täytyy käyttäytyy ku fani
- ....
Jokainen saa fanittaa miten haluu. Tai "fanittaa". Ja muuten Fack on maailman huonoin esimerkki Emin "hyvästä tuotannosta josta tosifanit tunnistaa". Aika paska biisi, hauska kyllä. Ja bling_gangsta, en usko että sulla kaikki levyt on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 713075
- 922855
- 512095
Mietin että
Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin201555- 151339
Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon
Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..51318Aaamu on täällä taas!
Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa131291Tajusin vaan...
Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein131263- 181230
Noin ulkonäkö-jutut ei multa
Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin241222