Juoksuista

Nartullani on nyt pari viikkoa ollut juoksu. Kuuluuko asiaan että narttu uikuttaa? Se on nyt pari päivää vinkunut. Lenkillä uikutus alkaa erityisesti kun kuulee esim. toise koiran haukkua.
1185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sillä on vaan kamala halu päällä :) uikuttaisit varmaan itsekin vastaavassa tilanteessa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huolestunut!? kirjoitti:

Nartullani on nyt pari viikkoa ollut juoksu. Kuuluuko asiaan että narttu uikuttaa? Se on nyt pari päivää vinkunut. Lenkillä uikutus alkaa erityisesti kun kuulee esim. toise koiran haukkua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu