paras ajankohta

kertokaa nyt viisaammat että onko silloin paras ajankohta tulla raskaaksi kun tuntee ovulaatiokivut (toispuoleinen kipu).Viimekuussa olimme yhdynnässä "venyvän liman" aikana, mutta emme tämän muutaman päivän kipuilu aikana.tärppiä ei käynyt joten oliko ajoitus väärä.kp 14 oli venyvä lima ja kp 15 ja 16 toispuoleinen kipu.
2832
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mä nyt en ole koskaan mitään limoja seuraillut, koska en ikinä ole sellaisia tavannut. Sinä päivänä kun tunsin ovulaatiokipuja toisessa munasarjassa, olimme puuhissa ja tärppäsi heti! Siis tuossa kierrossa harrastimme seksiä vain kerran, ja nyt olen onnellisesti raskaana:)

Äänestä
  • hyvä tietää että tässä kierrossa osaa ajoittaa puuhailut oikein.nyt mulla on kyllä ovistikutkin apuna.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hiili kirjoitti:

kertokaa nyt viisaammat että onko silloin paras ajankohta tulla raskaaksi kun tuntee ovulaatiokivut (toispuoleinen kipu).Viimekuussa olimme yhdynnässä "venyvän liman" aikana, mutta emme tämän muutaman päivän kipuilu aikana.tärppiä ei käynyt joten oliko ajoitus väärä.kp 14 oli venyvä lima ja kp 15 ja 16 toispuoleinen kipu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu