Antaako kukaan lämpöä ja hellyyttä?

Hei, oletko sinä se fiksu, söpö ja rakastava kundi?

Täällä mailejasi odottaa 14 vuotias typynen vailla omaa kultaa!

Asun Espoossa, toivon että sinäkin olisit täältä tai lähiseudulta.
3279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei niitä jätkiä netistä löydy
kaljamahoja voi löytyä

Äänestä

millasta haluut
sohvassa istumista takkatulen loisteessa tarjoon

Äänestä
  • et sää täältä mitään jätkää itelles löydä!siis tosi säälittävää sanon mää..get a life

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aries88 kirjoitti:

Hei, oletko sinä se fiksu, söpö ja rakastava kundi?

Täällä mailejasi odottaa 14 vuotias typynen vailla omaa kultaa!

Asun Espoossa, toivon että sinäkin olisit täältä tai lähiseudulta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu