Kuulemma Heinolan rautatiesilalla on mustahko menneisyys,kuinka monen kuoleman silta on aiheuttanut?
Heinolan
8
2484
Vastaukset
- hööbö
Ainakin pari per viikonloppu ja kesällä siel on ruuhkaksi asti syvyyssukeltajia...
- Cat_Monni86
Tuollaista en ole kuullutkaan koskaan.Itse ainakin tänään kävelin sieltä ja hengissä edelleen :D Tottakai kannattaa aina olla varovainen..
- tänne
profiiliin kuvaani, kun Heinola-palstalla keskustelen. Kannattaisi vähän varoa hei!
(turha vastata, sillä en laita ruksia kohtaan että haluan vastauksen, sillä kirjoittelen yleensä sivistyneimmillä palstoilla kuin tämä)
Mutta mietipä tuota kuva juttua nyt ihan vakavasti. Tää on pieni kaupunki!
- syyt
Ei se silta kenenkään kuolemaa aiheuta. Jos itsarin haluu tehdä niin siitä ei kyllä voi siltaa syyttää. Skarppaa nyt vähän.
- gbgtfb
kait sielt vois käydä vetää pommilla alas
- jarno123
MITÄS JOS ALETTAIS KERÄÄMÄÄ NIMIÄ ETTÄ SAATAIS MATKUSTAJA JUNAT TAKASIN TÄNNE NIIN OI SHELPOPPI MENNÄ JOKA PAIKKAA JA HEIN OLAAN TULISI TURISTEJA ENENMÄN SE OIS HIENO JUTTU JPS AATIS TAKASI MATKUSTAJA JUNAT
- Muha
Miten olis jos ottaisit CAPS-LOCKin pois päältä niin ei tulisi koko ajan isoja kirjaimia?!
- heeehhhheee
voi jessus teitä.. onneks en ole hönölästä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1057361
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h985243Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163506Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p253441Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352534Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191856Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961511Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3421472Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311356Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?541314