mulla on virustorjuntaohjelmana AVG Free Edition, palomuurina ZoneAlarm pro, lisäksi mulla on ad-aware,spywareblaster,ewido,eScan ja Hijackthis.pärjääkö noilla?
Onko lisättävää?
hähh?
7351
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
riittävä on tuo suoja.
Miksi pelleilet noitten ohjelmien kanssa.Osta käyttöösi yksi ja oikea F- Secure 2006.Siinä on kaikki mitä tarvitset.Ei huolta ei murhetta.Päivittää itekseen ja poistaa virukset ja haittaohjelmat.
Ja nyt se "ilmaiskuoro".Älkää komentoiko.
Hyvää viikonloppua kaikille..
mainosmies, taidat työskennellä kyseissä firmassa kun sen paska tuotteita joka palstalla tyrkytät.
Työpaikassani vaihdettiin just toimivuuden takia f-secure pois ja tilalle laitettiin AVG ZA, kylläkin ihan ostetut lisessit, ongelmat putosivat minimiin, päivitykset pelaa OIKEESTI ja hitaammatkin koneet pelaavat kun junan vessa. Ennen tietohallinnon mukaan meni melkein puolet ajasta f-securen tökkimisen korjaamiseen.
Juu, tietohallinnossahan nimenomaan tykätään siitä että jokaisessa firman 50 koneessa on tietoturva hoidettu kahdella erillisellä, erikseen konffattavalla ohjelmalla jotka on lisäksi joka koneeseen konffailtava erikseen.
Sehän se työtaakkaa vähentää, Buahahaha
hyvinkin, jos selaimena on joku muu kuin IE.
mulla on selaimena uusin Firefox.ja mulla oli f-secure, eikä löytäny mitää koneelta, mutta kun laitoin AVG:n nii alko löytyy!