Steam ongelma

Voiko tossa Steamissa saa salasanan niin että se lähettäis sen sähköpostiin ku oon pistäny sen "remember my pasword" enkä muista enää salasanaa nii ois kiva saada se selville et jos sitä tarttee joskus.
1251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tali,eikö kannattas muistaa se salasana?
Ja paina sieltä confirm password tai jotain ja sitten sinun sähköpostiisi pitäisi tulla jotakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pelaaja2 kirjoitti:

Voiko tossa Steamissa saa salasanan niin että se lähettäis sen sähköpostiin ku oon pistäny sen "remember my pasword" enkä muista enää salasanaa nii ois kiva saada se selville et jos sitä tarttee joskus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu