S24 manipuloi keskustelupalstoja

kuulin varmalta taholta

Kuulin varmalta taholta (duunissa Enirolla) että S24 manipuloi tarkoituksella keskustelupalstoja trollaajilla ja provoilijoilla jotka kirjoittelevat rekisteröityneillä nimimerkeillä joilla on galleriasivulla joku taustatarina ja kuva (esim. kaverin kuvat tai photoshopilla muokattu) että olis uskottavampaa. Oikeesti ärsyttävää tommonen mutta näköjään tällä palstalla ainakin toimii kun Cesarit ja Sucksit sun muut täällä jatkuvasti saavat aikaan noita kuumia ketjuja.
Eli Suckskin on vaan S24:n suojeluksessa oleva joku enirolainen joka kirjoittelee että saadaan ihmiset käymään näillä sivuilla ja samalla katsomaan noita mainoksia. Ihan vanha yleisesti käytössä oleva kikka!

5

510

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lisää

      Katsomaan mitä mainoksia? Ei näy yhtään mainosta missään.

    • sanaakaan

      Ja mä en usko tosta sanaakaan !

      Tämä on ihan aito paikka mun mielestä eikä täällä ketään provosoijia ole.

    • kulkuri

      Ollaan alusta asti tiedetty ketkä ovat pellejä.
      Cesarit ja Sucksit suksikoon hevonkuuseen...

    • ------------------------

      Harmittaako jos sun viesteihin ei ole vastattu yhtä paljon kun parempiin kirjoituksiin.Piti nyt itse tällaine salaliitto provo keksiä.

    • Vihdin mies

      Ok.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      93
      2178
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      45
      2132
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      50
      1855
    4. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      75
      1370
    5. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      87
      1283
    6. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1151
    7. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      31
      1110
    8. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      59
      1071
    9. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      68
      969
    10. Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?

      Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.
      Luterilaisuus
      285
      920
    Aihe