PALSTALLA PITÄÄ OLLA VALVOJA!

KYLLÄ
4395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

EI PIDÄ, EI OLE PAKKO LUKEE HUUHAATA!!!!!!

Äänestä

..niin, kynnys on todella matala, ketä serifiksi hyväksytään. Vain suuri pätemisen tarve, taipumus pomotteluun riittää. No, mitä siitä voi sitten seurata, onko yllätys..??

Äänestä

Koita jaksaa tätä paskaa.
Vaik tänään päivä puristaa,
ei ketään kannata kuristaa.
Sillä huominen jo eteen huristaa.

Äänestä
  • NIIN ON

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ÄÄNI kirjoitti:

KYLLÄ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu