Harry makasi kotinsa sohvalla juoden kaljaa ja katsellen Porno tv:tä. Yhtäkkiä hänen punapäinen mukulansa Hermy-Harry juoksi yläkerrasta alas huutaen
"Isi ISI!! MUN PLUTONIUM PÖTKYLÄ ON VARASTETTU!"
"Mitähän sillä saakeli on väliä. Kunhan vaan on kaljaa elämä on yhtä taivasta." Sanoi Harry vaihtaen kylkeä.
"Mutta perkule soikoon JOKU voi tehdä sillä YDINASEEN!!!!" Hermy-Harry oli raivon partaalla. Sitten kun hän rauhottui hän päätti mennä juomaan likööriä jääkaapille.
"AAAAAARRGG!! täällä on pakastettu poro! Saakelin iskä, missä sää nyt taas oot ollu? Kysyi Hermy-Harry kummaksuen isänsä päähänpistoja.
"Joo, mä olin yhden urpon haastattelussa työväentalon tansseissa viime viikolla. Oliko se nyt Karpo nimeltään?"
"Mitähän se kyseli sulta?"
"No se kyseli plutoniumin kaavoja, mutta meneppäs kakara kouluun nyt siittä. Oot jo 5 tuntia myöhässä."
Hermy-Harryn älykön päässä naksahti pahasti.
"MITÄ?? Karpo on uhka koko maailmalle!!!
Hermy-Harry
werty
0
177
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot403460Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe132848- 282534
- 422007
- 181951
- 571948
- 561851
- 551613
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola101508- 141240