Onko yöelämässä..?

onko yöelämässä uusia sosiaalisia tapoja? Ku oon semmosia kuullut.. :)
3248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Yöelämssä tulee paljon uusia sosiaalisiatapoja! :)

Äänestä
  • *otsikko*

    Äänestä

Moi!

Jos vaikka käyt treffeillä ja menet syömään, kun napautat toista simiä, valikkoon tulee esim. flirttailuihin--> hyväile käsiä, anna makupala. Sitten voi tanssia hitaita ja kun sitten tanssii niitä, voi tanssia lähekkäin, suudella antamuksella, painaa leuan toisen olalle. sitten voi tietty jos on toodella hyvät suhteet, niin pelehtiä autossa ja kaikkee muutakin kivaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ikuinen kyseliä (^mansikka ... kirjoitti:

onko yöelämässä uusia sosiaalisia tapoja? Ku oon semmosia kuullut.. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu