Torrent ja Anime

Toivoisin, jos voisitte kertoa mahdollisimman paljon erinlaisia torrent sivustoja joista animea voi hankkia, kerran löysin aika hyviä sivustoja mutta osoite hukkui^^' Ja olisi kiva tietää mitä itse suosit tai käytät eniten, ym. Kiitos jos vastaatte!
51282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

käytän animeyume.org ja mininova.org sivuja

Äänestä

Tuolta pitäs ainkin löytyä jotain! :)
www.btsites.tk
ja sieltä Anime sites

Äänestä

Elikkä mitä itse käytän: http://www.baka-updates.com/ listaa päivittäin eri ryhmien julkaisut. Myös linkit julkaisijoiden sivuille ja sieltä heidän trackereilleen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Future Girl kirjoitti:

Toivoisin, jos voisitte kertoa mahdollisimman paljon erinlaisia torrent sivustoja joista animea voi hankkia, kerran löysin aika hyviä sivustoja mutta osoite hukkui^^' Ja olisi kiva tietää mitä itse suosit tai käytät eniten, ym. Kiitos jos vastaatte!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu