apuva....

kun teini kutsuu vastakkaista sukupuolta olevan tyypin yökylään miten tämän ko. henkilön saa jäämään taloon (siis nukkumaan)?? ilmeisesti nämä teinit eivät vielä voi harrastaa seksiä?!?!
2147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei ne voi harrastaa sitä :D mutta siitä yökylässä olosta niin ei se toinen sim joka yöksi jää,koskaan mee nukkuu =/ se vaa kattoo telkkarii ym.. :/

Äänestä
  • eihän siin oo mitää järkee et se tulee vaan pogoileen sinne yöks... ja vaikkei sitä kutsuiskaa yökylään niin kyllähän se silloinki aika kauan voi olla kyläilemäs...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


twister<3 kirjoitti:

kun teini kutsuu vastakkaista sukupuolta olevan tyypin yökylään miten tämän ko. henkilön saa jäämään taloon (siis nukkumaan)?? ilmeisesti nämä teinit eivät vielä voi harrastaa seksiä?!?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu