MTI OPISTO ON HUIJARI!!!!!!!

Hei MTi opisto olet huijari!!!!!!!!!!!
82281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Hän huijasi minua puukaupassa erottaa pitäisi koko heppu!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Vitsi vaan heh heh..

    Äänestä

  • Vitsivaan hoh hoh heh heh.......

    Äänestä

Täällä netissä jutuissaan vai "oikeasti" töissään???
Laitapa vähän tarkempaa osviittaa, miksi moisen väitteen heitit ilmaan? Sen vähän mitä olen lukenut, niin lie nuo hänen juttunsa asiaa ??

Äänestä

on MTI-opisto?????

Äänestä

olla viisain ja tietävin tänne kirjoittelevista,tietäjistä ja muista mutu miehistä.MTI jatkaa vaan.

Äänestä

Tämän persoonaani kohdistuvan varsin suorasukaisen arvostelun on masinoinut meikäläisen jälkikasvu. Poika (10v) kirjoittelee itsekin netin palstoille ja kyseli eräänä iltana käyttämääni nimimerkkiä. Nyt tiedän miksi.Mikähän tuosta poijastakin isona tulee? Toivottavsti ei kuitenkaan mti.

Äänestä

on paljon kansainvälisen rahan (teollisuus/firmat) ja valtion politiikan lobbareita (kepu/SMP?).

LOBBARI puhuu aina ketun häntä kainalossa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Asiantuntija- ammattilainen kirjoitti:

Hei MTi opisto olet huijari!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu