jos on kuvia :)

4345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ihana kani sulla. musta oli marsu? :D heh. tuleeko toimeen? toivottavasti ei pupulla oo tauteja ;D

Äänestä
  • joo kyllä ne tulee toimeen kun niitä seuraa :) joskus vertti koitaa pökittää marsuja ja nimen omaa sitä yhtä ja samaa toista marsua ei koskekkaan :) vertillä ei ole tauteja :)

    Äänestä

  • pkirppu kirjoitti:

    joo kyllä ne tulee toimeen kun niitä seuraa :) joskus vertti koitaa pökittää marsuja ja nimen omaa sitä yhtä ja samaa toista marsua ei koskekkaan :) vertillä ei ole tauteja :)

    testattu eli se ei kanna pasteurellaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pkirppu kirjoitti:

jos teillä on omista kaneista kuvia niin voisitteko laittaa tänne nähtäväksi :)

omastani: http://i31.photobucket.com/albums/c358/tade123/Kuva004.jpg

http://i31.photobucket.com/albums/c358/tade123/Kuva005.jpg

http://i31.photobucket.com/albums/c358/tade123/Kuva006.jpg
http://i31.photobucket.com/albums/c358/tade123/Kuva008.jpg

http://i31.photobucket.com/albums/c358/tade123/Kuva007.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu