Minna

Tunteeko kukaan Vaasasta sellaista kaunista ja mukavaa Minnaa, ikä jotain 20-v..
51141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tunnen 5 Minnaa, yks on finninaamanen vainoharhanen 30v akka singsbystä ,yks blondi lumppu sepiksestä, toinen blondi lumppu huutoniemeltä, yks kehitysvammainen palosaarelta ja viimeisenä hullu juoppo keskustasta.
Varokaa kaikkia Minnoja!

Äänestä
  • Olet näköjään valinnu hyviä kavereita seuraasi...

    Äänestä

  • sulla kirjoitti:

    Olet näköjään valinnu hyviä kavereita seuraasi...

    kuka on sanonu että ne mun kavereita on, sanoin että tunnen ne... Säki oot vissiin MINNA!!!!
    Meidän piireissä minna on haukkumasana!

    Äänestä

täällä yksi kauniiksi ja mukavaksi kehuttu Minnuliini!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kk3 kirjoitti:

Tunteeko kukaan Vaasasta sellaista kaunista ja mukavaa Minnaa, ikä jotain 20-v..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu