Ostanko läppärin nyt...

Moi

Olisi tarkoitus ostaa itselle uusi läppäri joululahjaksi.
Mitä mieltä olette...ostanko nyt, kun kysyntä on kovaa...myös myyjillä kova kilpailu....vai odotanko joulun jälkeen....saanko joulun jälkeen halvemmalla?

Mitä mielipuolta olette?
2177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

läppärien hinnat yleensä nousee.

Äänestä

Helmi- maaliskuu ovat hiljaista aikaa ja uudet mallit.
Osta sitten.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hgee kirjoitti:

Moi

Olisi tarkoitus ostaa itselle uusi läppäri joululahjaksi.
Mitä mieltä olette...ostanko nyt, kun kysyntä on kovaa...myös myyjillä kova kilpailu....vai odotanko joulun jälkeen....saanko joulun jälkeen halvemmalla?

Mitä mielipuolta olette?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu