onko minkälainen paketti. 168 neliöinen ,hinta avaimet käteen 79000 euroa, onko kokemusta
torino
3
447
Vastaukset
- on ihan
hyvää makaroonia.
en tunne moista taloa, kenen tekemä?
aika halpa ainakin jos hinta on alle 80000 avaimet käteen.- makaronia
taitaa olla hintansa puolesta. Kannattaa pitää pois vedestä kun tuppaa menemään pehmeäksi. Ei todellakaan voi kunnon taloa saada tohon hintaan!
- jakoavaimetko ?
makaronia kirjoitti:
taitaa olla hintansa puolesta. Kannattaa pitää pois vedestä kun tuppaa menemään pehmeäksi. Ei todellakaan voi kunnon taloa saada tohon hintaan!
Taitaa vielä aika paljon tarvita työkaluja käyttää ja tavaraa ostaa, jos tuolla hinnalla meinaa saada 168 m2 talon ? On tainnut nyt tulla jonkinmoinen kommunikaatio/lasku/pilkkuvirhe ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 865269
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h784704Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1112997Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv862933Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p232494Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.612039Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska241901- 321523
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1141439- 1851318