Yhen Simon kanssa

oli aurinkoinen loma Tchad:issa.

Simo tykkäsi katsella puhveleita.

Koska ne syö ja kakkii.
42278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kiitos tästä!! Nauratti niin, että meinas tulla housuun

Äänestä

enkä nähny koko miestä, eli onhan noita.

Äänestä

Milloin olitte siellä? Vastaa heti!

Äänestä

Näitä lisää, Irmeli! Otteesta heti näkee, ettei Tschadissakaan oltu "ensimmäistä kertaa pappia kyydissä".

Olen sellainen hupsu romantikko, että jaksaisin lukea näitä tarinoita vaikka yötä myöten. Tsihii.

Hyvät joulut teille kaikille muillekin jotka olette onnenne Afrikasta löytäneet!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sanotaan Irmeli kirjoitti:

oli aurinkoinen loma Tchad:issa.

Simo tykkäsi katsella puhveleita.

Koska ne syö ja kakkii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu