ajo-ominaisuudet mahtaa olla uudessa yariksessa mm.suuntavakaus.Sitten kuinka meluisa tai hiljainen mahtaa auto olla.Nämä seikat herättävät varmasti monellakin kysymyksiä.
Minkälaiset
7
886
Vastaukset
- koe ajamassa
niitä on jo useissa liikkeissä koeajettavana,
itse näin jo 3-viikkoa sitten porissa- saku
Jos ei maahantuojan omistuksessa olevassa Toyota liikkeessä ole koeajo yksilöä niin epäilen että sellainen Porista löytyisi.
Näytillä niitä on kyllä, mutta ei koeajettavissa. - KUPLETTI
saku kirjoitti:
Jos ei maahantuojan omistuksessa olevassa Toyota liikkeessä ole koeajo yksilöä niin epäilen että sellainen Porista löytyisi.
Näytillä niitä on kyllä, mutta ei koeajettavissa.Kertokaa ku käytte
- perustele....
Miksi muka juuri nämä kysymykset muka herättävät kysymyksiä? Kerro!
- kupletti
Siksi kun ne olivat aika ongelmallisia aiemmin.
- Hra Smies
kupletti kirjoitti:
Siksi kun ne olivat aika ongelmallisia aiemmin.
Yariksen omistaneena ja sillä ajelleena ihmettelen kupletin viestiä, koska minun Yarikseni ajettavuus on ollut ihan ok. Ongelmia ei ole ollut suuntavakaudessa. Muistitko tarkistaa rengaspaineet?
Mutta jokatapauksessa hienoa jos ovat saaneet vielä paranneltua tätä näppärää ja hyvää automallia. - kupletti
Hra Smies kirjoitti:
Yariksen omistaneena ja sillä ajelleena ihmettelen kupletin viestiä, koska minun Yarikseni ajettavuus on ollut ihan ok. Ongelmia ei ole ollut suuntavakaudessa. Muistitko tarkistaa rengaspaineet?
Mutta jokatapauksessa hienoa jos ovat saaneet vielä paranneltua tätä näppärää ja hyvää automallia.mutta kuitenkaan suuntavakaus talvella ei ollut hyvä.Auto vaelteli olipa paineet mitkä vaan. Äänieristyskään ollut kummonen ,mutta nämähän lienee korjattu uudessa versiossa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti40330893Martinan lapset JÄLLEEN valjastettu valkopesureiksi
Ei tuo nainen todellakaan täysillä käy. Vauvakin tajuaa että kysymykset ja vastaukset ovat Martinan itsensä tekemiä, lapset vastaa mitä on käsketty. J4764215Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?972735Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1331901Teille, Venäjällä pelottelijat
Oletatteko ja väitättekö te, että Venäjä pystyisi tuosta vain miehittämään Suomen?5911670- 861596
Kakista se ulos nainen vihdoin viimein
Että haluat, kummatkin halutaan. Otan sinut kuumaan syleilyyn sitten.751570Ujostuttaa eräs aikuinen mies...
Mitä se tämmönen on... tuo mies aiheuttaa minulle ylimääräsiä tykytyksiä... Rohkeampana pyytäsin häntä ulos mut jospa hän... Miten mun vaistot ilmoit591506Jos me käytäs nainen
Ulkona niin mitkä olisi ne kolme asiaa joita tahtoisit kysyä tai kertoa minulle?721250