Miksi

eivät avaudu silleen että esimerkiksi SUDOKU aukeais. UUden FF:n jälkeen tullut ongelma, liittyykö jotenkin FF:iin, sivuille kyllä pääsee mutta ne ei toimi niinku pitäs, en tajuu heti, jeesatkaa.
2267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

taas, kun poistin adblockin, kaikki oli siitä kiinni. Nyt katellaan sitten mainoksia taas;))

Äänestä
  • tehdä muutoksia sinne AdBlockin listaan..tai salli sinne se sivusto. Mikä AdBlockin versio?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sivut kirjoitti:

eivät avaudu silleen että esimerkiksi SUDOKU aukeais. UUden FF:n jälkeen tullut ongelma, liittyykö jotenkin FF:iin, sivuille kyllä pääsee mutta ne ei toimi niinku pitäs, en tajuu heti, jeesatkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu