Ongelmana on, että mies on kihloissa teinin kanssa ja haluaa erota hänestä ja mennä naimisiin uuden naisen kanssa. Teinin kanssa ei ole mitään muita "suhteita" kuin kihloissa, eikä riitely jne. auta. Miten saan miehen eroamaan teinistä?
Eroamisonglemia...
Minä vaan
4377
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kyllä riitelyn pitäisi auttaa, siis riitelet niin paljon että suhteet ovat ihan punasella ja sit eroat niillä. Voit käyttää tässä apunan:
oolprop testingcheatsenabled true
koodia ja vetää sen mihen ja teinin suhteet punaselle :)
Voithan tietysti myös tappaa sen teinin... enpä tiedä..
Jos et ole ladannut päivitystä peliisi ja tapat teinisi tämän ollessa kihloissa, on pelin mielestä mies edelleen kihloissa hänen kanssaan. Tämä on bugi pelissä, kihlatun kuoltua ei sim voi enää koskaan mennä uudelleen kihloihin ja naimisiin.
niimpä en ole tuota huomannut, että ne ois kihlois viel toisen kuolemankin jälkeen.
Mulla kuoli Toni Lorula ... se hukku jotenkin ihan oudosti uima-altaaseen. Sen kihlattu ei ees muista sen kuolemaa ja on avan kihloissa. -_-