Helpottaako kokaiini reumavaivoihin? Rivatril? Opamox??? Anna kun vielä arvaan........se on.....RITALIN.
Sigmund Karvonen
onnekas
6284
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Käytän päivittäin annoksen Ritalinia, olettehan huomanneet kuinka riemuissani olen sitä ottaneena ja masennun enkä keksi mitään vittumaista kysyttävää kun Ritalinin vaikutus loppuu.
Aina ei tiedä, pitäisikö itkeä vai nauraa. Hellyttävän avutonta, voi herrajjestas sentään!
Kokeile paremmalla onnella uudemman kerran. Katsos Karvosen imitointi on sillai vaativaa hommaa, että sitä varten joutuu opettelemaan kirjoitustaidon. Siihen eivät ikävä kyllä nykyiset kykysi riitä.
karvosen imitointi on siksi vaativaa, ettei monikaan osaa tehdä niin paljon kirjoitusvirheitä. Esim. montako j-kirjainta on sanassa herrajestas? Ootko kehittämässä uuden kielen? hahahahahahahaaaaaaaa. herrajjjjjestas.
... joka ei erota kirjoitus- ja kielioppivirheitä tyylittelystä voi tuollaisen kommentin kirjoittaakin. Mielenkiintoista, miten tuollainenkin pieni asia kertoo niin paljon ihmisestä - ja samalla selittää taustoja.
Nimimerkki "daniel" ei tiedä, milloin tulee iso kirjain, milloin pilkku tai piste, ei osaa erottaa kirjoitusvirheitä ja tyylittelyä toisistaan jne. jne. Tämä kaikki kertoo ihmisen koulutustason mataluudesta.
Nykyään alikoulutettu henkilö ajatuu helposti luuserin asemaan. Väliinputoajilla on sitten sangen helposti kohtalona ajautua omia harhoja ja toiveita ruokkivien lahkojen ja kulttien pariin. Ikävä kyllä.
olematon huomio noin paljon, että alennuit ottamaan toisen nikin ja heittämään sillä toivottoman läpinäkyvän yrityksen esiintyä karvosena? Sopii kyllä scientologille hyvin.
Voi herranlettas, kuka vei karvosen nikin....äitiiiiii...äitiiiii. Onko karvonen niin tyhmä ettei osaa rekisteröityä tänne? - On se varmaan kirjoituksista päätellen.