sähköposti kännykkään

Nyt ois tarkotus saada sähköposti kännykkään, mutta asetusten kans onkelmia. Voiskohan joku vähän valaista asiaa, että mitäs tonne asetuksiin sitten laitetaan.. Siis känny on Nokia 6101 ja sähköposti löytyy tuolta suomi24.fi:stä.
27295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Suomi24:n sähköpostin voi jatkosiirtää (asetukset)tulemaan toiseen sähköpostiohjelmaan, jonka avulla sähköpostin voi lukea kännykästä. Mulla alkoi toimia, kun sain WAP-asetukset tilattua.Itsellä GPRS yhteysosoite: Elisa Internet,Vastaanottava palvelin: mail.kolumbus.fi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uuno kirjoitti:

Nyt ois tarkotus saada sähköposti kännykkään, mutta asetusten kans onkelmia. Voiskohan joku vähän valaista asiaa, että mitäs tonne asetuksiin sitten laitetaan.. Siis känny on Nokia 6101 ja sähköposti löytyy tuolta suomi24.fi:stä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu