2.0TD primerasta

Voisitteko kertoa kokemuksianne 2.0 TD primerasta vm.1997-1999(hyvät/huonot puolet)? Minkä verran diesel primeralla ajelee? Olisiko 300tkm jo liian paljon ajettu diesel primera? Miten hyvin tai huonosti 2.0TD primeralla ohittelee hitaimpia autoja?
3572
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kyllä sillä ajelee.

Äänestä

ajaa helposti puoli miljoonaa, sen kummempia remontteja tekemättä. Edellyttää tietenkin, että on huollettu.

Äänestä

Kuinka paljon olette ajaneet 2.0TD primeroilla?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokemuksia? kirjoitti:

Voisitteko kertoa kokemuksianne 2.0 TD primerasta vm.1997-1999(hyvät/huonot puolet)? Minkä verran diesel primeralla ajelee? Olisiko 300tkm jo liian paljon ajettu diesel primera? Miten hyvin tai huonosti 2.0TD primeralla ohittelee hitaimpia autoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu