Kokkolassa huonot ravintola ja bailaus paikat.
Mitkä on hyviä ja huonoja? Tuntuu että kaikki on huonoja.
Täytyy lähteä aina esim Vaasaan tai S-joelle. Miksi? Siellä on hyvä meininki...
Kokkolan ravintolat + -
8
2557
Vastaukset
- bilehile
se on että joutuu aina alähteä muualle jos haluaa löytää bailauspaikan jossa on menoa.
Vaasa ja S-joki on ehdottomasti pohjanmaan parhaat bailauskaupungit. - Lits Lisa
Mitähän sinäkin ymmärrät sanalla meininki???Juomaa ja sekoilevia ihmisiä?Hajuja?
- Ihmettelijä
Hyviä tyyppejä, hauska meno, mahtava fiilis, jne.
Et taida ymmärtää suomenkielisiä sanoja.
- Löytyy
Esim Lontoosta, New Yorkista, Shanghaista ja Moskovasta. Kokkolassaki on ihan hyvä meno, kaikki on kiinni itsestään ja ystävistä.
- suurstadi
Miten joku voi edes verrata Lontoota, New Yorkia, Shanghaita ja Moskovaa kylään nimeltään kokkola??
- On itsestä
suurstadi kirjoitti:
Miten joku voi edes verrata Lontoota, New Yorkia, Shanghaita ja Moskovaa kylään nimeltään kokkola??
Siis sinusta.
Tollanen valittaja tuskin viihtyisi niissäkään. - kellari
On itsestä kirjoitti:
Siis sinusta.
Tollanen valittaja tuskin viihtyisi niissäkään.on ihan hyvä, ja sieltä on kiva pistäytyä välillä Chessissä. Corner´s on kanssa hyvä paikka alkuillaksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1218454
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1415364Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p333745Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1283582Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352624Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191896Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3581552Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?981547Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?711410Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311376