mistä

voisko joku laittaa osotetta ruutuun mistä vois imuroida ilmatteeks uusimmat photoshopin. olikse nyt kutonen uusin.
kiitti
6407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
  • Mutta eihän tuo ole mikään ilmainen versio?

    Äänestä

  • fotari kirjoitti:

    Mutta eihän tuo ole mikään ilmainen versio?

    Note: Tryout version does not enable you to save, export, or print artwork. Adobe will not provide any technical support for the Adobe Photoshop 6.0 tryout.

    Äänestä

  • CrackerZ kirjoitti:

    Note: Tryout version does not enable you to save, export, or print artwork. Adobe will not provide any technical support for the Adobe Photoshop 6.0 tryout.

    No photoshopin tuntien niin luulisin että ei se toimi kauan aikaa eikö se vaadi jotain id numeroita yms. tietoa elikkäs en usko että kauan toimii voin olla väärässäkin?

    Äänestä

  • luulisin kirjoitti:

    No photoshopin tuntien niin luulisin että ei se toimi kauan aikaa eikö se vaadi jotain id numeroita yms. tietoa elikkäs en usko että kauan toimii voin olla väärässäkin?

    Niin siis kysymyksessä on kokeiluversio jolla EI voi tallentaa tai printata kuvia. Muuten se toimii kuten oikeakin versio. Siis ilmaistaha ja toimivaa ei saa mistään ! Kun noi ahneet koodinvääntäjät haluaa jostain syystä palkkaa työstään. Siksi en myöskään kerro vaikka tietäisin mistä toimivan version saa. Näppärä poikahan(tyttö) tekee tuosta toimivan version. Mutta painotus on tossa näppärä =D

    Äänestä

..et sitten ole viitsinyt käyttää hakukoneita?!
On varmaan mahdottoman vaikeaa..

http://www.google.com

hakusanoiksi vaikkapa "photoshop6 cracked" tai "crack" tai sitten käytät mielikuvitusta.

Kannattaa käyttää jotain PopUp-stopperia tai kunnon selainta (Opera) kun noilla sivuilla surffailee, tulee meinaan ruutuun mahdottomasti tuhmia kuvia. Kyllä noilta sivuiltakin sitkeästi etsien silti jotain löytyy. Itselläni kutonen on toiminut ilmestymisestään asti, ilmaiseksi.

Muuten, 7 on uusin versio (minkä voit todeta vaikka adoben sivuilta http://www.adobe.com )

Äänestä

Kommentoi aloitusta


photoshop kirjoitti:

voisko joku laittaa osotetta ruutuun mistä vois imuroida ilmatteeks uusimmat photoshopin. olikse nyt kutonen uusin.
kiitti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu