finlux digi TV

Onko mahdollista, että kyseinen TV on syynä DVD laite ongelmiin? Nyt Thomson DPL 912 DV kotiteatteri, suomen kielen teksti jumittuu. Aiemmin Sony yhdistelmä DVD video, dvd 30min jälkeen pysähtyy. Muilla TV:llä ei ongelmia. Saako mistään mitään päivityksiä?
1242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En ymmärrä mitä tekemistä tv:llä on DVD:n toimimisen kanssa? Kyllä se DVD-soitin sen tekstityksen siihen ruutuun laittaa eikä tv tunnista onko DVD:ltä tulevassa ohjelmassa tekstitystä vai ei.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aapo kirjoitti:

Onko mahdollista, että kyseinen TV on syynä DVD laite ongelmiin? Nyt Thomson DPL 912 DV kotiteatteri, suomen kielen teksti jumittuu. Aiemmin Sony yhdistelmä DVD video, dvd 30min jälkeen pysähtyy. Muilla TV:llä ei ongelmia. Saako mistään mitään päivityksiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu