Oletteko kokeilleet lesbosauvaa? Miltä tuntuu, mitä noin maksaa ja onko hintansa väärtti?
Lesbosauva
jaana..
74025
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
onko olemassa sauva jolla saa naiset muuttumaan lesboksi? sellasen minäkin haluan HETI! * miettii stokkan hulluja päiviä* hih
vaan ei niitä kyllä myydä missään. Minulla on sellainen, mutta en ole heilauttanut sitä kuin kahden heteronaisen kohdalla.. Kovin pitkäkestoinen taika se ei tosin ollut ja vaikutus ilmeni vain minun seurassani.
Sauva täytyy itse tehdä ja suojata se asianmukaisin loitsuin, muuten tulee kaikkien lesbojen painajainen, Hetskudemoni ja tuhoaa sauvan taikavoimat.
Stokkalta saattaisi löytyä valmistukseen tarvittavat ainekset.. vaikka toisaalta voit vaikka veistää sen lähimetsiköstä löytyvästä oksankarahkasta, ei sen materiaalin hankintatavalla ole niinkään väliä, vaan valmistustavalla ja oikeilla loitsuilla... Ja sillä, miten sauvaa käytät :D
Missä mausteissa ja missä padassa tuota kyseistä kolmihaaraista sauvaa pitäisi keittää ja kuinka kauan ja pitäisikö oksa noeta ennen käyttöä, jotta toimisi? Tulisiko se kenties myös kuoria?
perinteistä valurautapataa ja kaksihaaraista sauvamallia. Yrteistä kannattaa pataan sujauttaa inkivääriä, kardemummaa, hieman neilikkaa, ripaus piparjuurta, vaniljaa ja paljon sokeria.. Seoksesta kannattaa keittää sakea siirappi ja antaa sauvan liota liemessä ainakin kuusi tuntia, sitten se nostetaan liemestä pois, mutta ei pestä, vaan pyyhitään ensin ylimääräiset liemet pois ja sitten hangataan kankaanpalasella kiiltäväksi. Se, että kuoriiko sauvan vai ei, on aivan makuasia. Kuoreen voi kyllä kaivertaa helposti kauniita koristeita ja taikamerkkejä. Itse kuorin ja öljysin sauvani. Nokeamiseen en näe mitään syytä.
Loitsut täytyy jokaisen itse laatia, niitä en voi paljastaa :)
Ja lisäykseksi piste I:n päälle. Taidan näin joulun alla noudattaa neuvoasi, mutta kietaisen vielä tuon sauvan ympärille punaisen rusettinarun, niin menestys on varma :)
Punainen rusetti on aina piste iin päälle, laittoi sen sitten mihin tahansa ;)
näin jouluna valmistan puna-vihreän sauvan ja käytän sitä kuusen alla (ensin pari alaoksaa pitää kyllä sahata pois!)