007 Nightfire

Miten selviän laskeutuvasta hissistä, olen päässyt alas hengissä mutta siihen matka tyssää!? Hyppäämistä on koitettu mutta huonolla menestyksellä! Kyseinen kohta on Rookin tappamisen jälkeen seuraava vaihe.
1153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sulla on vaijeri erikoisvälineenä. Sun pitää ampua se alhaalla olevan käytävän rikki menneestä kohdasta sisäpuolelle kattoon metallilevyyn.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aku kirjoitti:

Miten selviän laskeutuvasta hissistä, olen päässyt alas hengissä mutta siihen matka tyssää!? Hyppäämistä on koitettu mutta huonolla menestyksellä! Kyseinen kohta on Rookin tappamisen jälkeen seuraava vaihe.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu