keskuslukitus

keskuslukitus lakkasi yhtäkkiä toimimasta, kauko-
säädin ei reagoi, ja avaimella saa vain kuskin
oven lukkoon. onko kokemuksia, mitä t.piteitä ja
mitähän maksaa. Kaikki sulakkeet on kunnossa
2497
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

palstalla joskus luin, että vastaavassa tapauksessa konehuoneen kansi auki ja akusta miinus -johdin hetkeksi irti, niin kompuutterit resetoituu. Voi toki olla ihan joku muukin vika, mutta tuon tekeminen ei ainakaan maksa mitään.

Äänestä

Patteri avaimeen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


focusman kirjoitti:

keskuslukitus lakkasi yhtäkkiä toimimasta, kauko-
säädin ei reagoi, ja avaimella saa vain kuskin
oven lukkoon. onko kokemuksia, mitä t.piteitä ja
mitähän maksaa. Kaikki sulakkeet on kunnossa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu