Harry Potter ja disco

tlank

Harry meni yö-discoon. Kaikki bailasivat siellä ja joivat pistaaseja. Sitten kuului pieru ja joku paskansi housuunsa. Harry alkoi nuuhkia kokaiinia. Eräs portsari oli paskonut housunsa. Hän juoksi itkien pois. Sitten sisään astuivat ihmiskauppiaat. Harry potkaisi ihmiskauppiaita kovaa palleille. Toinen ihmiskauppias kaatui maahan valittaen. Sitten Harrylle tuli kauhea kusihätä. Hän juoksi vessaan. Kusi alkoi virrata pöntön yli. Sitten kusivirta lakkasi ja Harry veti vessan. Vessanpöntössö oli kranaatti, joka räjähti ja Harry lensi ulos kaataen oven. Harry nosti tuolin ja löi sillä ihmiskauppiaita. Harry asetti varastamansa kranaatin discopallon tukipilariin. Discopallo putosi toisen ihmiskauppiaan päälle. Sitten poliisit tulivat sisään.
- Kukaan ei liiku!, eräs poliiseista huusi.
Harry kamppasi poliisin tuolilla. Ihmiskauppiaat kiipesivät katolle.

Harry meni tikkaita pitkin katolle. Harry sai luodin rintaansa ja putosi kovaan maahan. Lopulta ihmiskauppiaat tapettiin ja heitettiin Bermudan Kolmioon. Viikkoa myöhemmin Harry heräsi sairaalasiivessä.
- Minä elän taas!, Harry sanoi.

5

717

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nagi

      Koleeta... Vessanpytyssä käsikranaatti... Oisko vähä siistii jos tapahtuis omalle kohalle? Lisää samaa rataa!!

      • falcon

        "vessanpytyssä käsikranaatti"
        No ainahan sä voit koittaa saada jostai käsikranaatin ja heittää sen pönttöön! xD


    • -.-

      Harvinaisen huono "novelli".

    • Vautsi!

      Oot taasen ylittäny ittes "novellien" pituudessa! Ihan mahtavaa!

    • wolfy_91

      asiaa falcon! ja menis vielä ite peräs. mutta ainiin, eihän sen pää mahdu!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      339
      11836
    2. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      359
      7986
    3. Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?

      Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      3173
    4. Verinen koira

      Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?
      Imatra
      98
      2268
    5. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      156
      2229
    6. Mira Luoti, Vain Elämää

      kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
      Maailman menoa
      8
      1666
    7. Faktat kehiin!

      kauanko aiot odottaa kaivattuasi? ja miks?
      Ikävä
      110
      1271
    8. Mopokeulija

      Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin
      Haapavesi
      55
      1113
    9. Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !

      Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus
      Ähtäri
      26
      908
    10. Sylikkäin.

      Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta
      Ikävä
      60
      803
    Aihe