Mistä löytäisin tai kuka tekee koiransänkyjä jaloilla eli pedin pitäisi olla irti lattiasta. Joku puinen laatikkotyyppinen juttu olisi hyvä.
Koiransänky!!
Dave
4239
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Laita vain jokin petto sohvalle. Sinne se menee kuitenkin makailemaan.
kyllä kai sellaisen lootan voi itsekin tehdä, jos vähänkään vasara pysyy kädessä..
tosiaan vaara on ettei koira huoli koko sänkyä ja nukkuu vieressäsi tai sohvalla.
Meidän toisella kultaisella noutajalla on vain muovinen "punkka".Jossa ei ole jalkoja ja mukavan pehmoinen peite.Puisesta lähtee tikkuja ja en suosittelisi sellaista sillä tiedän mistä puhun kun on kaksi koiraa ollu koko ikäni!
tämä ei oo irti maasta, mutta koira kyllä tykkää hirmusesti... eli isukki toi jostain ison paksun superloni palan, (n.1m x 1m x 20cm) koversi sen keskeltä vähän kuopalle, ja valmis! :) sitten vaa vanha lasten pussilakana päälle, ja koira on iki-onnellinen... Meiän cavalieeri poju tykkää ainakin, ja entinen susikoirakin oli omastaan vallan ylpeä... :)