että riittääkö tuo Spl Dynamics s-1002 vahvistin tuolle Spl v10s ? Vai kannataako heti siirtyä 330 rms ?
Kysymys vaan
niinn
5413
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
..kannattaa, ja laittaa se yhden kolleegan suosittelema Jensseenin 15 tuumaanen sen 10" spälärinpaskan tilalle.
Runkkaa koulupoika piliäs ja jätä nää hommat aikuisil, sopiiko pöljä?
Olen sitä 34 vuotta jo runkannu, en taida enää hirveemmin viitsiä...koulunkin olen jo lopettanut muta se späläri on silti ihan juusto Jensseenin rinnalla, kato ku jenseeni sillo jo teki kaiuttimia kun sä runkkasit peiton alla salaa mutsilta...tai ketut sua edes ollu sillon vielä..aikuinen??
Kuinka voit väittää olevasi aikuinen, katsopas kirjoittamaasi kysymystä.
Montako virhettä löydä? Ai, et yhtään..jatkapa sitä koulun käyntiä. Ja sitten, mitä sä tuolla kysymyksellä tarkoitat, mihin hemmetin 330rms:sään sun pitäisi siirtyä?
Muotoile kysymys niin että siihen voi vastata jotain järkevää, tuo kysymysasettelu aiheuttaa varmasti pelkkää provoilua.
Laita ennemmin Jensseenin 15-tuumaanen