hei! osaisko joku neuvvoo mua tässä ongelmassa.. :) oon ladannu DCplusplus:n koneelle, mutta miten sitä käytettään? yks hubi aukeaa ja oikelaa näkyy käyttäjiä, mutta muihin ei sit saa yhteyttä... Miten sillä haetaan musiikkia? (kappaleita)
kiitos jos joku osaa ees vähän neuvoa :) oon yrittäny lukee ohjeista mut ymmärrä miten toimia..
kiitos jos joku osaa ees vähän neuvoa :) oon yrittäny lukee ohjeista mut ymmärrä miten toimia..
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jos olet niin tyhmä ettet osaa varastaa vaikka selkeät ohjeet on niin sehän on hyvä vain.
krp:ssäkin käytetty k.o ohjelmaa kun kerran tiedät siitä niin paljon? No krp rahavarathan on tunnetusti niukat joten ohjelmien waretus on hyvinkin todennäköistä.
vaan,ni ei tuu tehtyy laittomuuksia.
Sieltä vasemmalta ylhäältä valitset "Tiedosto" ja sieltä alhaalta "Asetukset". Sitten käyt ylhäält lähtien alaspäin kaikki kohdat läpi, ja täytät vaaditut kohdat. Täyttämiseen saat apua "ohje"-kohdasta, jota kannattaa pitää siinä sivussa auki koko ajan ja vilkuilla mitä mihinkin asetusten kohtaan vaaditaan. Valitse sieltä ohjeista se settings-kohta, ja sieltä löytyy asetusten ohjeet.
Lycka till :) Kyllä kun aikas pyörittelet niin se alkaa sujua.
Sitten niistä hubeista. Kun asetukset laitettu, niin siinä vasemmalla ylhäällä on se sininen monitori, josta pääset hubi-listalle. Paina ensin "maan" kohdalta hubit aakkosjärjestykseen, ja sit "min jako" kohtaa, että näät mihin voit omine jakoinesi yrittää sisään.
Löydänkö tuolla tavoin shemale-pornoakin?
jos osaat hakea. Täällä olis parempaa.