kone rikki?

Minkä takia koneeeni ilmoittaa, että windows suljetaan ja sitten se menee minuutin päästä kiinni. viruskaan se ei voi olla sillä ole formatoinut ja asentanut käyttiksen tänään uudestaan..
5601
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Blaster nimeltään.
Kirjoita komentoriville shutdown-a ja klikkaa ok.
Tällä saat pelivaraa viruksen poistoon

Äänestä

ostaisit alkuperäisen winukan?

Äänestä
  • ALKUPERÄINEN ON!

    Äänestä

  • jani s kirjoitti:

    ALKUPERÄINEN ON!

    avannut nettiyhteyden ilman virusturvaa ja vanhoilla päivityksillä.
    Ei viruksen saamiseen montaa sekuntia tarvita

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jani s kirjoitti:

Minkä takia koneeeni ilmoittaa, että windows suljetaan ja sitten se menee minuutin päästä kiinni. viruskaan se ei voi olla sillä ole formatoinut ja asentanut käyttiksen tänään uudestaan..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu